18 березня відбудеться третя серія публічних діалогів «Децентралізація на зв’язку»

Програма DOBRE та Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад 18 березня об 11:00 у пресцентрі Українського кризового медіа-центру проведуть третій із серії публічних діалогів «Децентралізація на зв’язку» на тему «Підтримка громадами Збройних сил України. Які закони потрібні на вчора?».

У фокусі обговорення – фінансова та матеріальна підтримка органами місцевого самоврядування сектору безпеки й оборони в період дії воєнного стану.

До участі в заході запрошені представники Мінфіну, Міноборони, Держказначейства, Комітету ВРУ з питань бюджету, Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, асоціацій органів місцевого самоврядування, голови територіальних громад, експерти.

Основні питання третього публічного діалогу:

– удосконалення правових умов здійснення видатків місцевих бюджетів на заходи та роботи з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення, а також заходи з матеріальної підтримки сектору безпеки й оборони в період дії воєнного стану,

– створення чітких та прозорих механізмів для долучення органів місцевого самоврядування до матеріального забезпечення Збройних сил України,

– розширення переліку делегованих повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад в галузі оборонної роботи.

Зареєструватися та заздалегідь надіслати питання за визначеною тематикою можна до 15:00 17 березня за посиланням

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScP10ZhmZris3…/viewform

Докладніше https://uacrisis.org/uk/anons18032024