Фонд Медичної Допомоги Україні (підрозділ Фонду Регіонального Здоров’я Рочестра) надав КНП ХОР «Обласна клінічна лікарня» дороговартісне спеціальне харчування
для важкохворих пацієнтів, що перебувають на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.
Всього закладу було передано 264 флакони.
Нагадаємо, у 2022 році за підтримки Фонду Медичної Допомоги Україні (підрозділ Фонду Регіонального Здоров’я Рочестра) обласна дитяча клінічна лікарня № 1 отримала новий автомобіль швидкої допомоги. Карету швидкої допомоги було оснащено сучасним обладнанням спеціально для обслуговування та надання невідкладної швидкої допомоги дітям.
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/file_10784-576x1024.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/file_10785-576x1024.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/file_10786-576x1024.jpg)