Гуманітарна допомога була надана в рамках Меморандуму про співробітництво та взаєморозуміння між Харківською обласною радою (Україна) та Асоціацією «Медична і благодійна допомога Франція-Україна» (L’Association Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе). Документ підписали операційна директорка асоціації медичної допомоги Франція-Україна Діана Дольс та голова обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.
КНП «Обласний центр онкології» отримав велику кількість харчування для пацієнтів, що перебувають на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії, які перенесли операції на шлунково-кишковому тракті, не можуть самостійно ковтати. За словами лікарів онкоцентру подібне харчування є максимально збалансованим для всіх категорій пацієнтів, які мають важкі хвороби, а також для паліативних пацієнтів.
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/khrc7695-1024x683.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/khrc7698-1024x683.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/khrc7700-1024x683.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/khrc7709-1024x683.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/khrc7712-1024x683.jpg)