Тетяна Єгорова-Луценко: Харківська обласна рада працює у штатному режимі

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко розповіла, які питання будуть винесені на засідання чергової сесії.

«Питань багато. Зміни до Програми підтримки захисників і захисниць та ін, звіти про виконання обласних програм соцзахисту, підтримки ВПО, затвердження Порядків використання коштів обласного бюджету, перейменування населених пунктів, кадрові питання тощо.

Разом з обласною військовою адміністрацією займаємось евакуацією з обласних комунальних закладів, які знаходяться у прикордонних громадах Богодухівського, Ізюмського та Куп’янського районів», – сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Очільниця обласної ради також повідомила, що триває робота щодо розвитку місцевого самоврядування.

«Долучилась до роботи Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування під головуванням народного депутата. Мова йшла про зміни до законодавства в контексті вдосконалення правового регулювання інституту старост та його діяльності в умовах воєнного стану.

Окрім того, готуємось до міжнародної конференції «Ukraine Recovery Conference», яка пройде у Берліні у червні. Дякую народній депутатці Марії Мезенцевій за ініціювання питання участі жінок у процесах відбудови держави, і запрошення до дискусії «Відновлення України в світлі Резолюції 1325. Східний регіон»», – сказала Тетяна Єгорова-Луценко.