Вже завтра у Берліні розпочнеться Міжнародна конференція з питань відновлення України – Ukraine Recovery Conference, URC2024

Участь у заході бере голова Харківської обласної ради, президентка УАРОР Тетяна Єгорова-Луценко. 

Більше 2 тисяч учасників з понад 60 країн світу – політики, представники бізнесу, муніципалітетів, громадянського суспільства – зберуться заради того, щоб обʼєднати міжнародну підтримку у допомозі нашій державі в коротко- та довгострокових потребах. Глобальна мета – допомогти сформувати майбутнє України як незалежної та демократичної країни в Європі.

«Наші міжнародні партнери хочуть бачити конкретний план дій щодо того, як Україна має розвиватися під час і після війни, а також підтримати Україну у реформах на шляху до вступу до ЄС.

Мова йтиме про напрямки відновлення, залучення міжнародного муніципального партнерства, посилення місцевого самоврядування, захист цивільного населення тощо», – зазначила Тетяна Єгорова-Луценко. 

Напередодні дводенної конференції на запрошення Банківської групи KfW та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Тетяна Єгорова-Луценко разом з головами громад та мерами міст долучились  до прийому «Разом для України – довгострокове партнерство для сталого розвитку, економічного зростання та інвестиційних можливостей».

GIZ та KfW працюють в Україні вже 30 років, а з початком повномасштабної російської агресії проти України співпраця ще більше активізувалася: довгострокові заходи з розбудови структур, зокрема у сферах належного врядування та стійкого суспільства, клімату та міського розвитку, захист критично важливої енергетичної інфраструктури, цілеспрямоване сприяння приватному сектору та створення інвестиційного клімату для подолання безпосередніх наслідків війни вже зараз.

«В рамках прийому  мала важливу зустріч з екс-міністром-президентом Саксонії, спеціальним посланником уряду Німеччини з питань децентралізації Георгом Мільбрадтом.  Мова йшла про євроінтеграцію України, участь ОМС у розбудові держави, а також зміцнення демократії в умовах війни», – зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.