Чергова XХІV сесія обласної ради VIII скликання відбудеться 27 червня

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко підписала відповідне розпорядження.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 червня 2024 року № 69

Про скликання чергової XХІV сесії обласної ради VIII скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Харківської обласної радиVIII скликання,враховуючи Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», розпорядження голови обласної ради від 15 грудня 2023 року № 149 «Про застосування онлайн-сервісу та електронно-інформаційного ресурсу у роботі Харківської обласної ради»:

  1. Скликати чергову ХХІV сесію Харківської обласної ради VIII скликання в режимі відеоконференції. 
  2. Провести пленарне засідання чергової ХХІV сесії  27 червня 2024 рокуо 10.00.
  3. У разі настання виняткових випадків, залишаю за собою право змінити дату і час проведення пленарного засідання чергової ХХІV сесії обласної ради. 
  4.  Винести на чергову XХІV сесію обласної ради VІІІ скликання такі питання:

4.1. Про звіт голови Харківської обласної ради про свою діяльність та про роботу обласної ради за ІІ півріччя 2022 року та за 2023 рік.

4.2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області».

4.3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2024 рік, затвердженої рішенням  обласної ради від 23 грудня 2023 року № 726-VIII (зі змінами).

4.4. Про внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2022 року № 464-VIII (зі змінами).

4.5. Про звільнення Влащенка Василя Васильовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.6. Про призначення Влащенка Василя Васильовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.7. Про звільнення Кучеренка Віктора Петровича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ІЗЮМСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.8. Про призначення Кучеренка Віктора Петровича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ІЗЮМСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.9. Про звільнення Морозко Любові Георгіївни з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.10. Про призначення Морозко Любові Георгіївни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.11. Про призначення Келчевського Сергія Володимировича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ АПТЕЧНИЙ СКЛАД».

4.12. Про призначення Воронкіної Діани Андріївни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ЛОЗІВСЬКА ДРУКАРНЯ” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.13. Про призначення Жданко Вікторії Геннадіївни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.14. Про призначення Береста Михайла Володимировича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 1”.

4.15. Про призначення Бабенка Дмитра Анатолійовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ, ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ”.

4.16. Про подовження терміну дії контракту із Шевченко Ларисою Іванівною, директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ».

4.17. Про подовження терміну дії контракту з Ковальовим Іваном Андрійовичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «УКРАЇНСЬКИЙ СХІДНИЙ ЦЕНТР ОЛІМПІЙСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ ІЗ ЗИМОВИХ ВИДІВ СПОРТУ».

4.18. Про подовження терміну дії контракту із Кравченко Юлією Сергіївною, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ».

4.19. Про звільнення Рощенюк Лариси Вадимівни з посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ШКІРНО-ВЕНЕРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР № 1”.

4.20. Про звільнення Волосова Євгена Віталійовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА”.

4.21. Про звільнення Кукліної Галини Іванівни з посади директора Комунального закладу “Харківська спеціальна школа № 12” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.22. Про звільнення Юрченка Дмитра Ігоровича з посади директора  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛЗЕМПРОЕКТ».

4.23. Про надання дозволу комунальним некомерційним підприємствам охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, на укладання договорів про спільну діяльність із ХАРКІВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ МЕДИЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ.

4.24. Про надання дозволів на списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

4.25. Про оптимізацію фтизіопульмонологічної служби Харківської області.

4.26. Про припинення КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ № 3» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ “БЕРЕГИНЯ”».

4.27. Про затвердження Стратегії розвитку КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ “ПАТРІОТ”» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ на 2024-2028 роки.

4.28. Про затвердження в новій редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  «ОБЛАСНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» і видів економічної діяльності (КВЕД).

4.29. Про затвердження в новій редакції  Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.30. Про затвердження в новій редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

4.31. Про затвердження в новій редакції Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА».

4.32. Про перейменування та затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР № 3”.

4.33. Про тимчасове звільнення орендаря від сплати орендної плати.

4.34. Про внесення змін до персонального складу комісії з припинення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ВОВЧАНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням обласної ради від 23 грудня 2023 року № 735-VIII.

4.35. Про внесення змін до персонального складу комісії з припинення ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МОЛОДІЖНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР “СЛОБОЖАНСЬКИЙ”» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ», затвердженого рішенням обласної ради від 14 лютого 2023 року
№ 520-VIII (зі змінами).

4.36. Про внесення змін до персонального складу комісії з припинення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ» шляхом перетворення на КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням обласної ради від 05 жовтня 2023 року № 697-VIII

4.37. Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 березня 2015 року № 1172-VI «Про припинення шляхом ліквідації  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЛІКУВАЛЬНО-ВИРОБНИЧИХ МАЙСТЕРЕНЬ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ЛІКАРНІ (код ЄДРПОУ 05509949), розташованого за адресою: Харківська обл., Харківський район, село Стрілеча» (зі змінами).

4.38. Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 березня 2015 року № 1173-VI «Про припинення шляхом ліквідації  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СОЛОМАХИ» (код ЄДРПОУ 01973785), розташованого за адресою: Харківська обл., Харківський район, село Стрілеча»
(зі змінами).

4.39. Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 жовтня 2023 року № 709-VIII “Про погодження пропозицій Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо передачі об’єктів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у державну власність”.

4.40. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку сімейних форм виховання в Харківській області на 2023-2027 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 05 жовтня 2023 року
№ 674-VІІІ (зі змінами), та затвердження Положення про обласний щорічний конкурс «Кращі за покликанням».

4.41. Про затвердження Порядку проведення обласного конкурсу «Школа, безпека, здоров’я, безбар’єрність».

4.42. Про затвердження Порядку проведення обласного конкурсу «Кращий заклад інклюзивної освіти».

4.43. Про затвердження Порядку проведення обласного конкурсу «Кращий заклад спеціальної освіти».

4.44. Про затвердження Порядку призначення та виплати обласних стипендій і персональних стипендій імені О.С. Масельського студентам закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої освіти та Порядку призначення та виплати обласних іменних стипендій в галузі науки видатним та обдарованим молодим науковцям.

4.45. Про затвердження Положення про обласний конкурс на отримання стипендії імені Героя України Станіслава Партали для здобувачів освіти в закладах освіти Харківської області.

4.46. Про затвердження Порядку проведення обласного конкурсу «Харківщина – за здорове харчування!».

4.47. Про затвердження Порядку нагородження щорічною відзнакою кращих практик упровадження реформи харчування серед територіальних громад Харківської області.

4.48. Про перейменування села Побєда Лозівського району Харківської області.

4.49. Про перейменування деяких населених пунктів Шевченківської селищної територіальної громади Куп’янського району Харківської області.

4.50. Про зміну меж ландшафтного заказника місцевого значення «Малинівський» на території Чугуївського району Харківської області.

4.51. Про хід виконання у 2023 році Програми сприяння ефективності використання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 вересня 2021 року № 206-VІІІ (зі змінами).

4.52. Про хід виконання у 2023 році комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 15 жовтня
2020 року № 1338-VІІ (зі змінами).

4.53. Про хід виконання у 2023 році комплексної Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб в Харківській області на 2023-2027 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 05 жовтня
2023 року № 673-VІІІ.

4.54. Про хід виконання у 2023 році регіональної Програми реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Харківській області на 2018-2026 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 30 серпня 2018 року № 774-VII (зі змінами).

4.55. Про хід виконання у 2023 році Програми підтримки реалізації державної політики органами виконавчої влади у Харківській області на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 03 грудня 2022 року № 425-VIII.

4.56. Про хід виконання у 2023 році Програми розвитку інвестиційної діяльності Харківської області на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 11 березня 2021 року № 52-VІІІ
(зі змінами).

4.57. Про хід виконання у 2023 році комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища Харківської області на 2021-2027 роки, затвердженої рішенням обласної ради від
24 грудня 2020 року № 9-VІІІ.

4.58. Про хід виконання у 2023 році комплексної програми «Розвиток та функціонування української мови як державної в Харківській області на 2022-2025 роки», затвердженої рішенням обласної ради від 25 листопада 2021 року № 277-VIII.

4.59. Про хід виконання у 2023 році обласної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 10 червня 2021 року
№ 140-VIII (зі змінами).

4.60. Про хід виконання у 2023 році Програми розвитку інформаційного простору Харківської області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 11 березня 2021 року
№ 75-VIII (зі змінами).

4.61. Про хід виконання у 2023 році програми «Цифрова трансформація» Харківської області на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 21 грудня 2021 року № 327-VIII
(зі змінами).

4.62. Про звернення Харківської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо продовження виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання до кінця дії воєнного стану.

4.63. Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України щодо неприпустимості підвищення акцизів на пальне.

4.64. Про депутатські запити.

4.65. Різне.

5. Виконавчому апарату обласної ради довести дане розпорядження до відома депутатів обласної ради.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова обласної ради Тетяна ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО