До робочої наради, присвяченої підготовчому заходу, що відбудеться 12 травня у Вероні (Італія), долучилися працівники виконавчого апарату обласної ради. Цей захід стане одним з етапів організації та обговорення тематики масштабної конференції з відновлення України, запланованої на липень у Римі.
Під час наради обговорили ключові питання, що порушуватимуться у Вероні, серед яких:
- прозорості та ефективного використання коштів;
- важливість кліматично нейтральних стандартів відновлення;
- моделі надання комунальних послуг, включаючи державно-приватне партнерство;
- роль місцевої влади у майбутньому України.
Очікується, що у підготовчому заході візьмуть участь високопосадовці з Італії та України, а також представники місцевих влад з різних країн Європейського Союзу.
За результатами наради організаторами буде надано програму заходу у Вероні, список спікерів та кількість учасників. Також буде продовжено координацію щодо участі представників у різних заходах.
Участь представників Харківської обласної ради у цій робочій нараді підкреслює важливість залученості регіональної влади до процесів підготовки та реалізації планів з відновлення України.


