Від імені голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко медиків з професійним святом привітав заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Максим Колінько. Він вручив сім подяк голови Харківської обласної ради парамедикам, лікарям та медтехнікам «екстренки».
«Хочу низько вклонитися за ваш щоденний подвиг, попри воєнні виклики, ви продовжуєте допомагати цивільному населенню. Також окрема вдячність за допомогу в евакуації військових. Ваша праця, ваша щоденна турбота про населення, ваш професіоналізм були високо оцінені на Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги, де Харківщина посіла перше місце серед 28 бригад “екстренки” з різних регіонів нашої держави, а також з Польщі і Литви. Вітаю і бажаю подальших успіхів», – сказав Максим Колінько.
Медики «екстренки» також отримали відзнаки від обласної військової адміністрації та міськради, Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України та військових підрозділів.
«Під час війни ми прийшли до того, що нарешті святкуємо День екстреної медичної допомоги в один день разом з усім світом. Усі центри виборювали цю дату. Хочу відзначити, що вчора в Печенізькій громаді відкрили модульну станцію екстреної медичної допомоги. Це було необхідним для громади. Відтепер там створені комфортабельні приміщення для роботи медичного персоналу та обслуговування жителів. Окрім того, на території Центру за кошти благодійників плануємо збудувати каплицю. І планів для розвитку Центру – ще багато», – зазначив директор КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктор Забашта.
















