Цьогоріч до великої каразінської родини долучилося понад 3 600 вступників.
Від імені голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко привітав першокурсників радник голови облради Євгеній Грицьков.
«Цей день особливий. Ви починаєте важливий етап свого життя. Час проминає дуже швидко: сьогодні ви – студенти, а завтра – фахівці, науковці, професори. І водночас у серці завжди залишаєшся молодим, коли маєш жагу до знань. Тож бажаю вам цінувати цей час, не витрачати його даремно. Вчіться, відкривайте для себе нові можливості, знаходьте справжніх друзів. Ваші здобутки – це не лише особистий успіх, а й внесок у розвиток нашої країни. Вірю, що у вас все буде добре і навіть краще, ніж ви очікуєте. Нехай студентські роки стануть для вас щасливими і плідними!», — звернувся до першокурсників Євгеній Грицьков.
Серед першокурсників — переможці всеукраїнських і міжнародних олімпіад, мистецьких і спортивних конкурсів, а також 24 вступники, які здобули найвищі 200 балів у національному мультипредметному тесті.
«Сьогодні ви робите перший крок у великій подорожі, яка змінить ваше життя. Тут ви отримаєте знання, які допоможуть вам творити нову Україну, знайдете для себе друзів, наставників і власний шлях. Університет — це більше, ніж навчання. Це простір свободи, відповідальності й мрій. Вірте в себе, ставте сміливі цілі й не бійтеся долати виклики. А ми будемо поруч, щоб підтримувати та надихати вас. Майбутнє починається саме тут — у Каразінському університеті, разом з вами!», – сказала ректорка університету Тетяна Кагановська.
До привітань долучилися проректори, декани факультетів і директори навчально-наукових інститутів.







