Харківщина отримала чотири автомобілі від литовських партнерів

Литовські та харківські волонтери-ротарійці передали підприємству та установі обласної ради спецавтотранспорт.

Дві автівки отримало Комунальне підприємство Харківської обласної ради «Обласний аптечний склад» для проєкту «Мобільні аптечні пункти». Це дасть змогу жителям віддалених громад отримувати медикаменти, зокрема і за програмою «Доступні ліки». Роботу щодо забезпечення обласного аптечного складу автівками розпочали ще у вересні минулого року за ініціативи голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.

Під час передачі автомобілів керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Малишева передала слова подяки міжнародним партнерам за підтримку від голови обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та наголосила на важливості такої співпраці.

«Завдяки керівництву Харківської обласної ради стала можлива передача цих автівок. Дякуємо Тетяні Петрівні, дякуємо всьому апарату Харківської обласної ради за плідну працю у створенні мобільних аптечних пунктів. Завдяки автівкам жителі зможуть отримати ліки, які їм вкрай необхідні. Доставлятимемо ліки туди, де зруйнована майже вся інфраструктура, туди, де немає аптек чи закладів охорони здоров’я», – зазначив керівник Обласного аптечного складу Сергій Келчевський.

Волонтер литовського Ротарі дистрикту 1462 Рімантас Янушевічус підкреслив, що співпраця з Харківщиною тривала до початку повномасштабного вторгнення рф.

«Коли почалася війна, ми повернулися з підтримкою до України, щоби наголосити: ми були з вами, ми є, і ми будемо разом до перемоги! Минулого року ми були тричі в Харкові, а цього року ми тут вперше. Раніше також передавали автівки в Печенізьку та Циркунівську громади. Продовжуємо цю місію і будемо робити все можливе надалі», – розповів Рімантас Янушевічус.

Спільно з Rotary Club «Kharkiv Multinational» ще одне авто передали Комунальному закладу «Ветеранський простір «Пліч-о-пліч» Харківської обласної ради», а також швидку – Циркунівській громаді.

«Для потреб ветеранського простору, ветеранів та ветеранок, членів їхніх сімей, родин зниклих безвісти, загиблих і полонених ми отримали Volkswagen Multivan. Дуже вдячні! Будемо використовувати його для виїздів у райони та по всій державі для навчання фахівців із супроводу. Додатково обладнаємо авто засобами реабілітації для того, щоб туди можна було завантажити крісло колісне. Уже є на прикметі підйомник, ми його замовили, тож це буде ще і соціальний транспорт», – сказав директор Ветеранського простору «Пліч-о-пліч» Ігор Шишко.