Фахівчиням Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області вручили відзнаки обласної ради

До Міжнародного дня боротьби за права жінок і мир за дорученням голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко нагороджених привітала її заступниця Валерія Дзюба. До урочистостей долучилися Харківський міський голова Ігор Терехов та заступник начальника ХОВА Євген Іванов.

«Мені здається, що жодна українська жінка не має лише одного значення мовою квітів. Кожна з вас — це цілий букет: у ньому і любов, і довіра, а якщо треба — і ненависть, і помста. Квітніть не тільки навесні, а й взимку, бо це дуже важливо для нас. Слава вам, наші незрівнянні квіти, наші харківські жінки, і слава Україні!», — звернулася до присутніх Валерія Дзюба.

Начальниця головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Галина Баєва вручила представницям колективу відзнаки Міністерства соціальної політики, сім’ї та єдності України.

«Шановний мій колективе, шановні друзі, однодумці, колеги! Я безмежно вдячна за те, що працюю в такому колективі. Попри певні нарікання, що часом лунають на адресу Пенсійного фонду, ми впевнено йдемо вперед, виконуємо свою роботу. Сьогодні зовнішній ворог нещадно нищить нашу країну та енергетичну інфраструктуру. Але ми вистояли, зокрема й завдяки мудрому керівництву нашого міста і області», — зазначила Галина Баєва.