Харківщина опинилася під масованою ворожою атакою

Вночі 2 червня російський агресор завдав масованого комбінованого удару по місту Харкову, а також по чотирьом громадам області: Барвінківській, Донецькій, Мереф’янській та Височанській.

За даними Головного управління ДСНС України у Харківській області, внаслідок обстрілів сталося 8 осередків займання.

«Горіли житлові будинки, господарчі споруди, гаражі, автомобілі та інші цивільні об’єкти. Також пошкоджені багатоповерхові та приватні житлові будинки. Загалом, за попередніми даними постраждало 14 людей, з них одна дитина», – прокоментували в ГУ ДСНС України у Харківській області.

Також протягом минулої доби під ударом російських безпілотників опинилося цивільне підприємство в селищі Васищеве, де горіли дерев’яні піддони на площі 800 кв. м. Під час гасіння ворог завдав повторного удару БпЛА поруч із місцем роботи рятувальників. На щастя, обійшлося без втрат серед особового складу та пошкоджень техніки ДСНС.

Уже зранку 2 червня під ударом ворожих БпЛА опинився Київський район Харкова. Наразі інформація про поранених чи загиблих не надходила. На місці прильоту вже працюють екстрені служби. Крім того, за попередньою інформацією, постраждала людина внаслідок обстрілів у Основ’янському районі Харкова.

Нагадуємо, не ігноруйте сигнали «Повітряної тривоги»! Почувши сигнал, негайно слідуйте до найближчого укриття.