Протягом минулої доби відбулося 13 боєзіткнень на Харківщині

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 232 бойових зіткнення. Про це повідомили в Генеральному штабі Збройних Сил України.

На Південно-Слобожанському напрямку противник 11 разів атакував позиції наших підрозділів в районах населених пунктів Ветеринарне, Стариця, Синельникове та у бік населених пунктів Лиман, Ізбицьке, Вільча, Колодязне.

На Куп’янському напрямку ворог два рази атакував у напрямку Новоосинового та в районі Западного.

«Українські захисники продовжують системне нищення ворога, чинять ефективний супротив на всіх ділянках фронту. Загалом минулої доби втрати російських загарбників склали 1270 осіб. Також знешкоджено один танк, дві бойові броньовані машини, 67 артилерійських систем, чотири реактивні системи залпового вогню, три засоби ППО, два наземних робототехнічних комплекси, 1994 безпілотні літальні апарати, 450 одиниць автомобільної та шість одиниць спеціальної техніки ворога», — зазначили в Генштабі ЗСУ.