Президент України підписав Указ, відповідно до якого за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку нагороджені жителі Харківської області.
Нагороджено:
– орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня — начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова;
– орденом княгині Ольги ІІІ ступеня — заступницю начальника Харківської обласної військової адміністрації Віту Ковальську;
– орденом княгині Ольги І ступеня — начальницю Чугуївської міської військової адміністрації Галину Мінаєву;
– орденом «За заслуги» ІІІ ступеня — професора кафедри Інституту соціології та медіакомунікацій Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віля Бакірова та головного інженера Регіональної філії «Південна залізниця» Акціонерного товариства «Українська залізниця» Романа Прокоп’єва.
Присвоєно почесні звання:
– «Заслужений діяч мистецтв України» — викладачеві Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського Артему Вусику;
– «Заслужений діяч науки і техніки України» — ректорові Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Юрію Бойчуку та ректорові Українського державного університету залізничного транспорту Сергію Панченку;
– «Заслужений економіст України» — радникові Державного підприємства «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Володимиру Величку;
– «Заслужений лікар України» — директорці Комунального некомерційного підприємства «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської міської ради Світлані Бережній та лікарці відділення Комунального некомерційного підприємства «Міська багатопрофільна лікарня № 18» Харківської міської ради Марині Курінній;
– «Заслужений працівник освіти України» — завідувачу лабораторії Навчально-наукового інституту № 2 ХНУВС Костянтину Бугайчуку та завідувачці кафедри Державного біотехнологічного університету Вікторії Гросул.
Від імені голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та депутатів вітаємо жителів Харківщини з визнанням їхньої роботи! Дякуємо за працю! Слава Україні!
