КЗ «Ветеранський простір “Пліч-о-пліч”» Харківської обласної ради спільно з БФ «Польща допомагає Україні» та ХОВА провели майстер-клас з випікання великодніх пасок.
Участь взяли діти внутрішньо переміщених осіб та діти військових. Смаколики будуть відправлені у підрозділи Збройних Сил України.
«Сьогодні тут зібралися діти різного віку, яких навчили випікати паски. Також малеча дізналася про традиції свята Великодня. Тут є діти, чиї батьки були змушені виїхати з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії через російську військову агресію, наприклад, з Вовчанська. Більшість з них мають батьків, які нині боронять країну від ворога. Таким чином ми показуємо нашим дітям, як важливо підтримувати Збройні Сили України. Окрім пасок, до військових ми відправимо листівки з побажаннями від малечі», – зазначив директор КЗ «Ветеранський простір “Пліч-о-пліч”» Ігор Шишко.
Тетяна разом з батьками переїхала до Харкова з Вовчанська. Дівчинка долучилася до процесу випікання пасок і охоче ділиться своїми враженнями:
«Нам розповіли, як правильно вкладати тісто у форми, а до цього ми дізналися, що потрібно класти в тісто, щоб паска вийшла смачна та красива. Мені дуже сподобалося, і я рада, що моя паска поїде до військових. Я хочу, щоб їм також на Великдень було смачно. У мене є родичі, які зараз у ЗСУ», — розповідає Тетяна.
Важливо. Нещодавно директор Комунального закладу «Ветеранський простір “Пліч-о-пліч”» Харківської обласної ради Ігор Шишко та директор Благодійного фонду «Польща допомагає Україні» Віто Надашкевич підписали Меморандум про співпрацю.
Основні напрямки спільної роботи: забезпечення можливостей працевлаштування та професійної адаптації для ветеранів і ветеранок, проведення навчальних програм з підвищення кваліфікації та перепідготовки, інтеграція ветеранів/ветеранок та їхніх родин у цивільне суспільство, фізична реабілітація та психологічна підтримка.
Минулого року Харківська обласна рада також підписала Меморандум про взаємодію та співпрацю з БФ «Польща допомагає Україні». Зокрема, в межах документу польські партнери надавали гуманітарну допомогу медичним закладам і комунальним службам, реалізували проєкт мобільної пекарні, а також долучилися до організації соціального мистецького проєкту «Обійми дитину».



















