У межах проєкту «Посилення стійкості, інклюзії та місцевих спроможностей для дітей, які постраждали від війни, та вразливих домогосподарств в Україні», який реалізує Help – Hilfe zur Selbsthilfe за фінансової підтримки Aktion Deutschland Hilft, команда БО «Координаційний гуманітарний центр» провела навчання для другої групи учасників.
До заходу долучилися фахівці виконавчого апарату обласної ради, представники Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, а також спеціалісти із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб Ветеранського простору «Пліч-о-пліч».
Програма тренінгу була зосереджена на підвищенні професійних компетенцій під час роботи з людьми з інвалідністю. Учасники детально розглянули актуальність інклюзивних підходів, сучасні моделі інвалідності та правила використання коректної термінології. Зокрема, приділили увагу особливостям поводження з особами, що мають різні типи порушень, а також методам подолання наявних бар’єрів у процесі ухвалення рішень.
Аналогічний захід для першої групи фахівців відбувся 24 березня. Під керівництвом тренерки Ольги Бакуліної присутні відпрацювали практичні навички інклюзивної взаємодії та пройшли фінальну рефлексію для закріплення отриманих знань.
Проведення таких тренінгів є надзвичайно важливими, адже вони спрямовані на створення в Харківській області безбар’єрного середовища, де кожен громадянин, незалежно від своїх потреб, може розраховувати на професійну підтримку, повагу та рівні можливості.






