За дорученням голови Харківської обласної ради заступниця голови обласної ради Валерія Дзюба взяла участь в урочистому заході Східного апеляційного господарського суду.
Захід був присвячений знаковим датам — 35-річчю створення системи господарських (арбітражних) судів України та 25-річчю утворення апеляційних господарських судів України.
На урочистостях були присутні представники органів влади, суддівський корпус, працівники судової системи й почесні гості.
Під час заходу учасники згадали ключові етапи становлення комерційного судочинства, історія якого в Україні налічує вже понад два століття. Попри виклики війни та суттєве навантаження, судова система продовжує стабільно забезпечувати правосуддя та захист прав громадян.
Валерія Дзюба привітала суддівський корпус та працівників апарату суду, відзначивши їхній високий професіоналізм, стійкість та державницьку позицію.
«Коли почалося масштабне вторгнення, саме довіра до інституцій зберігала спокій наших громадян. Те, що ви на місцях, що ви поруч — давало людям впевненість. Ви проробили й продовжуєте робити шалену роботу, змінюючи та адаптуючи механізми, аби все функціонувало заради наших людей. Вдячність — це перше, що потрібно всім нам, а вам — особливо. Бажаю всім нам миру, злагоди та Перемоги на умовах України!» — зазначила заступниця голови обласної ради.
Під час заходу Валерія Дзюба вручила працівникам установи почесні відзнаки Харківської обласної ради за професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення правосуддя та стійкість в умовах воєнного стану.









