На Харківщині протягом минулої доби українські підрозділи відбили чотирнадцять атак окупантів

Як повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України, загалом протягом минулої доби зафіксовано 251 бойове зіткнення.

Зокрема, українські підрозділи на Південно-Слобожанському напрямку відбили тринадцять атак противника. Загарбники намагалися просунутися поблизу населених пунктів Козача Лопань, Ізбицьке, Стариця та Охрімівка, а також у напрямку Кутьківки, Лимана та Вовчанських Хуторів.

На Куп’янському напрямку зафіксовано одну спробу ворога атакувати у бік Шийківки.