Депутати профільної комісії Харківської обласної ради погодили створення наглядових рад у медзакладах Харківщини

Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, яке провела голова постійної комісії Світлана Ротач. У роботі комісії взяла участь заступниця голови обласної ради Тетяна Біловол.

Під час засідання депутати заслухали та погодили низку питань щодо визначення замовником, делегування функцій замовника проєктної документації і будівництва, а також надання згоди на проведення будівельних робіт у КНП ХОР «Обласний госпіталь ветеранів війни», КНП ХОР «Центр протезування та реабілітації» та КНП ХОР «Обласна клінічна травматологічна лікарня».

Депутати розглянули проєкт рішення обласної ради «Про створення наглядових рад комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області». Зокрема, було обговорено та визначено кількісний склад наглядових рад у 14 медичних закладах регіону.

Також депутати погодили кадрові питання та зміни до контрактів із керівниками комунальних підприємств.