Відбулося засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області

Засідання провела голова постійної комісії Людмила Гасан.

Під час роботи постійної комісії депутати заслухали та погодили проєкти рішень обласної ради щодо капітального ремонту приймального відділення та реконструкції реабілітаційного відділення КНП ХОР «Обласна клінічна травматологічна лікарня». Також було погоджено проєкти рішень стосовно реконструкції будівель КНП ХОР «Центр протезування та реабілітації» з облаштуванням захисної споруди цивільного захисту та нового будівництва комплексу будівель КНП ХОР «Обласний госпіталь ветеранів війни» з улаштуванням захисної споруди.

Окрім того, члени комісії розглянули проєкт рішення «Про створення наглядових рад комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області». Відповідні наглядові ради будуть створені у 16 комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я.

Також депутати погодили питання управління майном спільної власності територіальних громад області та низку кадрових питань.