Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко разом із начальником Харківської ОВА Олегом Синєгубовим та народною депутаткою України Юлією Гришиною звернулися до учасників Міжнародного освітнього форуму-практикуму «Освіта як платформа стійкості та відновлення України», який об’єднав представників центральних органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів вищої освіти прифронтових регіонів, міжнародних партнерів.
«Освіта сьогодні — це один із ключових чинників стійкості та відновлення України. Для Харківщини особливо цінно, що форум проходив на Закарпатті — у регіоні, з яким Харківська обласна рада має підписаний Меморандум про співпрацю. Саме такі міжрегіональні партнерства сьогодні допомагають підтримувати університети, об’єднувати досвід та відкривати нові можливості для розвитку української освіти. Дякую Державному біотехнологічному університету за ініціативу та всім, хто долучився до організації цього важливого майданчика для професійного діалогу», — зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.





