Конкурс грантів «Підтримка захисту осіб з інвалідністю на деокупованих територіях»

Міжнародний благодійний фонд Карітас України оголошує грантовий конкурс на посилення спроможності місцевих громад надавати соціальні послуги людям з інвалідністю та іншим уразливим верствам населення.

Конкурс відбудеться в рамках проєкту «Підтримка захисту осіб з інвалідністю на деокупованих територіях», який фінансується Українським гуманітарним фондом (UHF).

Реалізовувати гранти можна буде з 21 серпня по 15 жовтня 2023 року на території чотирьох областей – Одеської, Харківської, Запорізької та Миколаївської.

Загальна кількість грантів 25 (по 5 на кожну область).

Максимальна сума одного гранту до 150 тисяч гривень.

Цілі проєкту

1. Забезпечення вразливого населення – ВПО, місцевих жителів та репатріантів, принциповою, відповідною та гендерно-чутливою спеціалізованою допомогою для усунення ризиків щодо їх фізичної безпеки та благополуччя.

2. Забезпечення вразливого населення – ВПО, місцевих жителів та репатріантів, підтримкою за допомогою заходів загального захисту, убезпечення від насильства за ґендерною ознакою, захисту дітей та протимінної діяльності, щоб отримати доступ до основних послуг з юридичних та людських прав.

Участь у грантовому конкурсі можуть брати Громадські організації, Благодійні фонди, Благодійні організації, релігійні організації, які є юридично зареєстровані. Заохочується подання проєктів від об’єднаних консорціумом організацій, які мають меморандум про співпрацю та працюють в громадах реалізації проєкту.

Гранти можуть покривати витрати на обладнання, легкі ремонти, матеріали для соціальних ініціатив (закупівля канцтоварів, матеріалів для творчості тощо), проведення заходів для реалізації психосоціальної підтримки дітей та людей з інвалідністю, тих хто повернувся в громаду та вразливих груп, проведення просвітницьких заходів з соціальної згуртованості та превенції конфліктів, тощо.

Пропозиції до участі в грантах надавати в гугл формі до 14 серпня 2023 року Харківська область https://v.gd/nVOV2b

Детальніше за лінком https://www.prostir.ua/…