Минулої доби на Харківщині відбулося 21 боєзіткнення

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 276 бойових зіткнень. Про це розповіли в Генеральному штабі Збройних Сил України.

Минулої доби на Південно–Слобожанському напрямку відбулося 14 боєзіткнень в районах Вовчанська, Бологівки та у бік Синельникового.

На Куп’янському напрямку зафіксовано сім атак окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника у бік населених пунктів Богуславка, Петропавлівка, Піщане та Нова Кругляківка.

«За минулу добу втрати російських окупаційних військ склали 1170 осіб. Сили оборони України також знешкодили шість бойових броньованих машин, 15 артилерійських систем, 172 безпілотні літальні апарати оперативно–тактичного рівня, 84 одиниці автомобільної та одиницю спеціальної техніки противника», – прокоментували в Генштабі ЗСУ.