Загалом протягом минулої доби зафіксовано 172 бойові зіткнення. Про це повідомили в Генеральному штабі Збройних Сил України.
Зокрема, на Південно-Слобожанському напрямку відбулося 11 бойових зіткнень у районах Вовчанська, Синельникового, Дворічанського, Красного Першого.
На Куп’янському напрямку минулої доби відбулося 11 атак окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника у районах Куп’янська, Новоосинового, Петропавлівки, Піщаного та Глушківки.
«Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі та техніці, активно підриваючи наступальний потенціал ворога в тилу. Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1 040 осіб. Також українські воїни знешкодили дві бойові броньовані машини, 35 артилерійських систем, 442 безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівня та 95 одиниць автомобільної техніки окупантів», — зазначили в Генштабі ЗСУ.

